Postní 16

Želivský klášterní pivovar uvařil a již nabízí opět speciál – Postní 16. Pivo vycházející ze speciálních vídeňských piv. Pro všechny křesťany je postní doba nejen přípravou na Velikonoce, ale především obdobím, ve kterém je dobré se na chvíli zastavit a dát prostor očistě duše i těla. Je to doba soustředění se na duchovní růst, doba naslouchání druhým a především Bohu. Postní doba je i dobou střídmou v jídle, ale také doba, kdy se v minulosti právě v tomto období vařilo zvlášť silné pivo, které dodávalo tělu sílu a energii.
Věříme, že nezávisle na víře, je pro zdravý duševní a fyzický život každého z nás toto období vhodné pro zklidnění, pro ujasnění si svých postojů a vykročení správným směrem. Proto je pro tuto příležitost připraveno výjimečné pivo. Výjimečné nejen vzhledem, ale také vůní a chutí.
Poctivé dvourmutové vaření za použití žateckých chmelů a nasazení kvasnic spodního kvašení dodává tomuto 16° speciálu plnou, až mírně nasládlou chuť, jemné ovocné aroma a bohatou hustou pěnu.
Bez povšimnutí jistě nezůstane ani unikátní, temně pomerančová barva, která celkový vjem z tohoto piva jen umocní.
Použité slady pro výrobu tohoto produktu přesně odpovídají vídeňským typům piv. Světlý Vídeňský slad ze sladovny Weyermann a barevný slad Carared od téhož výrobce.
Obsah alkoholu 7%

  info o pivovaru   fotogalerie   etikety   tácky

   Základní sortiment:

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.


Na čepu a v prodeji bylo:

You may also like...